Show plná prekvapení, technického pokroku, audio- vizuálneho umenia, tanečných a akrobatických výkonov doplnená dynamickým zvukom, dychvyrážajúcim svetlom a efektami. Nechajte sa očariť! 

Lovely Experience je značka multimediálnych podujatí predstavujúca moderný audiovizuálny formát známy svojou jedinečnosťou. Zapája všetky zmysly návštevníkov, šokuje a vytvára obsah, ktorý je možné zažiť iba na Lovely Experience. Na jeden večer premení miesto na spoločný priestor zdieľania voľného času s audio-vizuálnym hudobným dielom a pohybovým umením zahraničných artistov. ZÁŽITOK, to je slovo, ktoré všetko vystihuje.

Kombinácia aktuálnych zahraničných umelcov, tanečníkov, akrobatov, atrakcií a vizuálneho príbehu vytvára dychvyrážajúce podujatie plné prekvapení a inteligentnej zábavy. Profesionálne zabezpečenie zvukovej, svetelnej a vizuálnej technológie prezentuje hudobné zážitky tak, ako si to náročný návštevník predstavuje. Licencovaná produkcia, najnovšie trendy a dokonalé spracovanie motívov pre skúsených návštevníkov podujatí.

Program 2018
Už čoskoro sa budova Divadla Jána Palárika v Trnave stane súčasťou strhujúcej multimediálnej inštalácie prepájajúcej svetelné a hudobné umenie a vy môžete byť pri tom. Vybraní interpreti odohrajú svoj hudobný set priamo z budovy, čo určite prekvapí nejdeného návštevníka. Lovely Experience však nie je len o hudbe. Festival láka aj na bohatý umelecký program v centre mesta, kde sa so svojím audiovizuálnym umením predstavia zahraniční, ale aj slovenskí umelci.

Hoci organizátori Lovely Experience dlho tajili zoznam interpretov, ktorí v máji nadchnú Trnavu, fanúšikovia multimediálneho festivalu už vedia, na koho sa môžu tešiť. Trojičné námestie naplní elektronickou hudbou a skvelou šou aj nemecká formácia DIGITALISM.

Pod týmto názvom sa preslávili Jens Moelle a Ismail "Isi" Tuefekci. Patria k tým najuznávanejším umelcom vo svojom fachu. Návštevníci 7. ročníka festivalu Lovely Experience preto majú umelecký zážitok jednoznačne zaručený. Duo je tvorcom nemeckej elektronickej tanečnej hudby, v ktorej sa spájajú aj prvky new-rawe, dance-punk, elektro-punk a ako headlineri festivalu to v Trnave určite poriadne roztočia.

Do centra Trnavy má namierené aj umelecká dvojica Mutro Art Group z Ukrajiny. Tí v uliciach vytvoria z piesku model mesta, na ktorom bude premietaný animovaný videomapping s autami, vlakmi a ľuďmi.

Dôležité informácie

Dátum a čas podujatia:
26.mája 2018 od 15:00 hod.
Vstupené: 15,- EUR
Predpredaj vstupeniek

Pozri na mape

Miesto konania
Trnava, Trojičné námestie
www.lovelyexperience.sk

Plagát

Lovely Experience 2018