Mestský Amfiteáter, Nádvorie - Priestor súčasnej kultúry a Hlavnú ulicu už prvý augustový týždeň rozžiaria hviezdy svetového jazzu. 17. ročník podujatia potvrdzuje jeho stabilné miesto medzi najkvalitnejšími jazzovými festivalmi u nás.

Návštevníci jedinečného open air festivalu si v podaní renomovaných slovenských a zahraničných hudobníkov vychutnajú zmes rôznych hudobných štýlov od klasického mainstreamu cez fusion, funk, soul, world music až po súčasný jazz.

Trnavský jazzyk opäť ponúkne návštevníkom osobnosti domácej, no najmä zahraničnej hudobnej scény ako aj špičkových zahraničných umelcov z Českej republiky, Poľska, Maďarska, Tuniska a USA. Hlavné podujatie sa uskutoční prvý augustový víkend v priestoroch Mestského amfiteátra, ktorý poskytuje zaujímavú scenériu a ideálne zázemie pre festival. Atmosféru spríjemní aj Chill-out zóna a Jam session po hlavnom programe.

Kompletný program 17. ročníka festivalu
pondelok 27. 7.


utorok 28. 7.


streda 29. 7.

 
štvrtok 30. 7.


piatok 31. 7.
 

Dôležité informácie

Dátum a čas konania:
27. - 31.júla 2020
Vstupné:
zdarma
Vďaka finančnej podpore Mesta Trnava, Trnavského samosprávneho kraja a Fondu na podporu umenia je vstup na celý festival zdarma.

Pozri na mape

Miesta konania
Mestský amfiteáter, Hlavná ulica
Nádvorie - Priestor súčasnej kultúry
Trnava
www.trnavskyjazzyk.sk

Plagát

Trnavský jazzyk 2019