Jedinečný sprievodný program Tradičného trnavského jarmoku ožíva každoročne pod hradbami mesta. Život v stredoveku tak na pár dní nadobúda reálne kontúry, ktoré môžete ochutnať, ohmatať a sami vyskúšať.

Nadšenci z trnavskej kompánie prezentujú pod hradbami v rámci unikátneho podujatia rytierske súboje či lukostrelecké súboje a približujú návštevníkom život v osadách spred niekoľkých storočí.      

Už na 9. ročník tohto veľmi príjemného podujatia sa môžete tešiť pod trnavskými hradbami počas Tradičného Trnavského Jarmoku.  Tento rok sa podujatie rozrastie a vy sa môžete tešiť na viac dobových táborov, viac stanov s programom ako i dobové gastro a originálne kameninové poháre, vytvorené špeciálne pre túto jedinečnú udalosť.

Nepremeškajte možnosť zažiť pravú nefalšovanú atmosféru stredovekého života. Za starobylými hradbami mesta, v sade Antona Bernoláka, sa totiž každý rok utáboria šermiari a rytieri so svojimi družinami, aby vám priblížili chuť a vôňu stredoveku prostredníctvom dobovej kuchyne, šermiarskych vystúpení, ukážkami lukostreľby, či jazdou na koni.

Program: Stredovek pod hradbami 2019
 
 

Dôležité Informácie

Dátum a čas konania:
6. - 7. september 2019
Vstup voľný!
 

Pozri na mape

Miesto konania
Sad Antona Bernoláka
Trnava
www.historickyfestival.sk

Plagát

Stredovek pod hradbami 2018