Prestížne preteky o Slovenský pohár v horskej cyklistike sa opäť uskutočnia v malebnom prostredí Malých Karpát. Zažite naživo atmosféru súťaže a príďte podporiť svojho favorita na miesto, kde každá sekunda rozhoduje o dosiahnutí vytúženého víťazstva.

Terén Malých Karpát nad obcou Smolenice je ako stvorený pre vyznávačov horskej cyklistiky. V areáli rozsiahleho zámockého parku organizuje miestny cyklistický klub CK Karpaty najvyššiu domácu súťaž - Slovenský pohár v horskej cyklistike v kategóriách SP, MTB a XCO.

Na svoje si prídu vyznávači adrenalínu aj cyklonadšenci. Smolenice pravidelne otvárajú náruč tým najlepším z celého Slovenska. Horská cyklistika nie je len zábavou, ale aj náročnou pohybovou a psychickou činnosťou. Tú si preveria súťažiaci na malom a veľkom okruhu o dĺžke 800 a 4350 m.

Trať pretekov patrí k technicky menej náročným, no za mokra dá zabrať i skúsenejším cyklistom. So zvlneným terénom, prachom a častokrát blatom zápasia cyklisti v kategóriách veteránov, open kategórie pre všetkých, mužov Elite, juniorov, žien Elite a junioriek.

Dôležité Informácie

Dátum konania:
3. jún 2018

Vstup voľný!
 

Pozri na mape

Miesto konania
Areál zámockého parku, Smolenice
www.smolenice.com

Plagát

Slovenský pohár v horskej cyklistike - Smolenice 2018

Fotogaléria