Show plná prekvapení, technického pokroku, audio- vizuálneho umenia, tanečných a akrobatických výkonov doplnená dynamickým zvukom, dychvyrážajúcim svetlom a efektami.

Lovely Experience je značka multimediálnych podujatí predstavujúca moderný audiovizuálny formát známy svojou jedinečnosťou. Zapája všetky zmysly návštevníkov, šokuje a vytvára obsah, ktorý je možné zažiť iba na Lovely Experience. Na jeden večer premení miesto na spoločný priestor zdieľania voľného času s audio-vizuálnym hudobným dielom a pohybovým umením zahraničných artistov. ZÁŽITOK, to je slovo, ktoré všetko vystihuje.

Smart forma zábavy, pre ktorú sa tento rok organizátori rozhodli, nabrala nové kontúry. Už 26.mája Lovely Experience vytvorí audio – vizuálny príbeh priamo na stenách Mestskej veže v Trnave. Koncept so sebou prináša veľa noviniek. Každé hudobné vystúpenie bude doprevádzať audio – vizuálna show a videomapping. Pointou je myšlienka odlíšiť sa a vytvoriť iný, plnohodnotný zážitok tzv. „Silent Disco“, ktoré sa uskutoční po odohratí denného programu od 22:00. Pri Silent Disco dostane každý návštevník od produkčného tímu slúchadlá a môže si pri počúvaní vybrať z niekoľkých umeleckých vystúpení súčasne. Párty tak neruší nočný pokoj, a preto môže na námestí prebiehať až do skorého rána.

Okrem "Silent disco" má Lovely Experience mnoho ďalších zaujímavých atrakcií v ponuke programu, a to napr. vystúpenie pod názvom „vertical dance“, kedy taneční akrobati ukážu elegantné párové vystúpenie priamo na stenách budovy. Hudobná zložka festivalu je takisto veľmi lákavá. Pre nadšencov elektronickej trapovej hudby je pripravené vystúpenie medzinárodne uznávaného producenta súčasnosti – JimmyPé! Aj fanúšikovia štýlu drum&bass si prídu na svoje počas šou mladého talentovaného dídžeja a producenta Inkwalla. Na večernom programe nebude chýbať ani DJ Lixx, ktorý je trojnásobným držiteľom ocenenia “Najlepší slovenský drum&bassový DJ”, ako aj hudobní producenti Foolk a Ink Midget.

Denný program zahŕňa množstvo vzdelávacích aktivít, prednášok a inšpiratívnych rečníkov. Účastníci sa môžu zapojiť do praktických workshopov, kde sa o svoje poznatky a skúsenosti sa podelia: Martin Bruncko, Lenka Madudová, Dáša Černá Gejdošová, Martin Lajprík, Tomáš Bartalský a ďalšie inšpiratívne osobnosti z oblasti osobnostného rozvoja, nenásilnej komunikácie a praktických návodov na úspech. 

Videomapping a Vertical dance sú prístupné pre širokú verejnosť a taktiež rodiny s deťmi zadarmo.


Dôležité informácie

Dátum a čas podujatia:
26.mája 2018 o 15:00 hod.

Predaj vstupeniek:
Vstupenky dostupné v sieti PREDPREDAJ.SK
Špeciálne nočné výstupy na Mestkú vežu:
Zľavnené vstupné € 2,00 pre účastníkov Lovely Experience so slúchadlami.

REZERVOVAŤ ONLINE

Pozri na mape

Miesto konania
Trnava, Trojičné námestie
www.lovelyexperience.sk

Plagát

Lovely Experience 2017