Show plná prekvapení, technického pokroku, audio- vizuálneho umenia, tanečných a akrobatických výkonov doplnená dynamickým zvukom, dychvyrážajúcim svetlom a efektami.

Lovely Experience je značka multimediálnych podujatí predstavujúca moderný audiovizuálny formát známy svojou jedinečnosťou. Zapája všetky zmysly návštevníkov, šokuje a vytvára obsah, ktorý je možné zažiť iba na Lovely Experience. Na jeden večer premení miesto na spoločný priestor zdieľania voľného času s audio-vizuálnym hudobným dielom a pohybovým umením zahraničných artistov. ZÁŽITOK, to je slovo, ktoré všetko vystihuje.

Trnavská noc zážitkov prezentovaná cez zmysly: zrak, čuch, sluch, chuť a hmat.


Viac ako 49 umeleckých vystúpení (svetelné inštalácie, audio-vizuálne umenie, videomapping, tanec, akrobacia, DJs, špeciálne efekty a prekvapenia)
Nové LE slúchadlá v obmedzenom počte 90 kusov (majú ako bonus tretí kanál hudobnej produkcie a prístup k premium indoor inštaláciám)
Dychberúce slackline aktobatické vystúpenie nad hlavami návštevníkov (dvojica akrobatov vystupujúcich v nebezpečnej disciplíne)
300 podôb divadla podľa detskej fantázie - Jedinečné kresby detí základných škôl v Trnave mapované na divadlo Jána Palárika
Denný program tento rok na slúchadlách - rečníci denného programu budú svoje prednášky prezentovať počas denných hudobných vystúpení.


Kombinácia aktuálnych zahraničných umelcov, tanečníkov, akrobatov, atrakcií a vizuálneho príbehu vytvára dychvyrážajúce podujatie plné prekvapení a inteligentnej zábavy. Profesionálne zabezpečenie zvukovej, svetelnej a vizuálnej technológie prezentuje hudobné zážitky tak, ako si to náročný návštevník predstavuje. Licencovaná produkcia, najnovšie trendy a dokonalé spracovanie motívov pre skúsených návštevníkov podujatí.

Zažiť Trnavu je lovely experience!


Dôležité informácie

Dátum a čas konania:
Podujatie je v roku 2020 zrušené!

Kompletný program

 


Mestská veža počas Lovely Experience

Otváracie hodiny dňa 25. mája 2019:
10:00 - 00:00 (posledný vstup o polnoci)

Vstupné: bežné podľa cenníka | 10:00 - 18:00

Arkier Mestskej veže: 
Graphicsound - Interaktívny hudobný nástroj hrajúci hudbu na základe obrazov
Zľavnené vstupné:
18:00 - 00:00

2,00 € | dospelý so slúchatkami LE
1,50 € | ZŤP, študent, senior so slúchatkami LE
1,00 € | dieťa 6 - 15 rokov

Rezervovať vstupenku


Pozri na mape

Miesto konania
Trnava, Trojičné námestie
www.lovelyexperience.sk

Plagáty

Lovely Experience 2019
Lovely Experience 2019
Lovely Experience 2019