Jedinečný gospelový open-air festival európskeho formátu – Festival Lumen prináša do Trnavy špičku domácej a zahraničnej gospelovej hudobnej scény už 25 rokov.

Jubilejný 25. ročník jedinečného gospelového open-air festivalu – Festivalu Lumen sa uskutoční tradične na začiatku júna na Trojičnom námestí v Trnave, ktoré sa na chvíľu premení na festivalovú zónu.
 
Festival sa v posledných rokoch začal profilovať ako „city music festival“, ktorý sa snaží okrem kvalitného hudobného zážitku, ako pop, rock, dance, či funky, ponúknuť divákovi pestrý multižánrový sprievodný program prebiehajúci na viacerých miestach Trnavy, či už vo forme prednášok, workshopov, besied alebo tzv. XL zóny, ktorá bola novinkou minulého roka a svojim účastníkom prináša množstvo vystúpení a projektov. 
 
Cieľom festivalu je aj ponúknuť ľuďom priestor na stretnutia sa s priateľmi, starými známymi, pri tónoch hudby inšpirovanej myšlienkami kresťanského posolstva a vytvoriť tak silnú rodinnú atmosféru, ktorá robí festival takým výnimočným.

Lístky do XL zóny, v ktorej organizátori ponúkajú bohatý sprievodný program, je možné zakúpiť online na stránke festivalu alebo od štvrtka 2.6.2016 v informačnom stánku festivalu na Trojičnom námestí v Trnave.

Dôležité informácie

Dátum a čas konania:
15.-16. júna 2018

 
Vstupné:
Program ZDARMA
Spoplatnená XL zóna
15 EUR na mieste / 13 EUR v predpredaji

Pozri na mape

Miesto konania
Trnava, Trojičné námestie
www.fln.sk

Plagát

Festival Lumen 2017
Festival Lumen 2017 pre deti