Víly, vodník, princezné a iné rozprávkové bytosti čakajú každoročne pod Smolenickým zámkom našich najmenších na ceste plnej dobrodružstva, aby spolu s nimi oslávili Medzinárodný deň detí.

V tomto roku sa v areáli pod zámkom na rozprávkový les premení 2. júna! Viac ako desať stanovíšť, na ktorých sa deti nielen zabávajú, ale i súťažia, lemuje cestu na najkrajší zámok západného Slovenska. Ten sa napokon na jeden deň stane domovom rozprávkovej kráľovnej a kráľa, ktorí deti vítajú po zdolaní dobrodružnej výpravy.

Na malých aj veľkých čaká viacero zaujímavých tematických zastavení plných hier, dobrodružstva a neopakovateľných zážitkov. Na rozprávkovej ceste budú musieť zdolať neľahké úlohy, ktoré preveria nielen ich fyzickú zdatnosť, ale potrápia aj ich hlávky. Odmenou však bude zaslúžená sladkosť od kráľa a kráľovnej priamo na kráľovskom nádvorí Smolenického zámku. Pozor však pri prechádzke lesom. Číhať na vás budú všelijaké rozprávkové bytosti - víly, princezné, vodníci, ba aj zbojníci, či baby jagy.

Prídte si vychutnať príjemné dopoludnie s vašou rodinou, zabaviť sa a oddýchnuť si v malebnom prostredí Malých Karpát. Zábavné a miestami i strašidelné putovanie rozprávkovým lesom si nostalgicky pripomínajú aj rodičia. Koniec koncov, obľúbené podujatie sa každoročne organizuje už viac ako 20 rokov!

Dôležité Informácie

Dátum a čas konania:
Podujatie je v roku 2020 zrušené!
Štartovné na dieťa:
2,- EUR

Pozri na mape

Miesto konania
Areál zámockého parku, Smolenice
www.smolenice.com

Plagát

Cesta rozprávkovým lesom 2019