Trnavský piknik tento rok vdýchne život novému priestoru. Bude ním park pri kalvárii. Jedlo, pitie, sprievodný program a dobrá nálada. To všetko sa skrýva pod touto tradičnou trnavskou akciou. 

V príjemnom prostredí pod storočnými stromami si budú môcť oddýchnuť desiatky Trnavčanov, park má totiž mnoho miesta, v ktorom si určite každý nájde to svoje.

Spolu s rodinou a priateľmi budete môcť stráviť nedeľné popoludnie od 13. do 19. hodiny. Môžete si so sebou priniesť deku, jedlo, pitie alebo aj spoločenské hry. Ak patríte skôr k tým pohodlnejším, nemusíte si so sebou nosiť vôbec nič a chutné občerstvenie si môžete kúpiť priamo na mieste.

Rodiny s deťmi sa nemusia o pohodlie svojich ratolestí vôbec báť. Bude totiž pripravený aj detský kútik, maľovanie, chodenie po lane, dokonca aj komentované prehliadky po kalvárii, vďaka čomu sa máte možnosť dozvedieť niečo viac o jej histórii a význame.

Divadlo ZkuFraVon predstaví rodinnú hru s názvom Príbehy z maringotky a v súťaži o najlepší koláč sa bude vyberať ten najlepší domáci recept. Hudobným vystúpením spríjemní podujatie Ado Juráček, no najväčšou udalosťou bude zrejme koncert speváčky Katarzia spolu so známym bubeníkom Martinom Valihorom.

Dôležité informácie

Dátum a miesto konania:
15.mája 2016 od 13:00 do 19:00
Park pri kalvárii
Vstupné:
Vstup voľný!
 

Foto: Matúš Koprda

Novinka

03.05. 2016 Trnava Gastronómia

Plagát

Trnavský piknik na kalvárii

Fotogaléria