Spoznajte Trnavu tak, ako ju zažili králi. Tak znie letné prekvapenie, ktoré sme si prichystali pre všetkých návštevníkov Trnavy.

Trnava je unikátne mesto na Slovensku, a preto si zaslúži, aby ju ľudia mali možnosť spoznať nie len ako kultúrne mesto, ale aj jej nádhernú zbierku pamiatok, vďaka ktorým ju právom mnohí označujú Malý Rím.

V rámci 780. výročia udelenia kráľovských výsad mestu Trnava budú počas celého júla pre vás pripravené prehliadky mesta so sprievodcom v historickom kostýme.

Zažite návrat do minulosti a spoznajte stredovekú Trnavu. Vydajte sa spolu s nami  na cestu poznávania kráľovského mesta. Od pondelka až do piatku vás bude sprievodca čakať vždy o 10:00 h. pred Mestskou vežou, odkiaľ sa postupne presuniete k tým najznámejším pamiatkam, dostanete komplexný výklad profesionálneho sprievodcu a spoznáte Trnavu tak, ako ju kedysi zažili králi.

Na prehliadku sa nemusíte nikde nahlasovať, stačí jednoducho prísť a nechať sa sprevádzať. Zúčastniť sa jej môžu aj anglicky hovoriaci turisti.

Prehliadky sú pre všetkých návštevníkov zdarma.

Dôležité informácie

Kedy: celý júl 2018 (pondelok až piatok)
O koľkej: 10:00 h.
Kde: začiatok prehliadky pred Mestskou vežou

Prehliadky sú pre všetkých návštevníkov zdarma
*Prehliadky sa konajú s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Novinka

20.06. 2018 Trnava Produkt

Pozri na mape

Turistické informačné centrum -
Región Trnava

Trojičné námestie 1, 917 01 Trnava
Tel.: +421/ (0)33/ 3236 440
info@trnavatourism.sk
www.regiontrnava.sk
Otváracie hodiny: tu

Plagát

Spoznajte Trnavu tak, ako ju zažili králi