Prípravy na obľúbený open-air festival gospelovej hudby sú v plnom prúde a Trnava sa už nevie dočkať. Aj tento rok sa môžete tešiť na skutočne zvučné mená. Návštevníkov spoplatnenej XL zóny čaká pútavý program, tradičné worshopy, zaujímavé debaty, premietanie filmu Apoštol Pavol, ale aj zľavnené vstupné na Mestskú vežu.

Dvadsiaty šiesty ročník Festivalu LUMEN vypukne 15. a 16. júna na Trojičnom námestí a opäť prinesie skvelý program. V Trnave si pre návštevníkov obľúbeného festivalu Lumen organizátori pripravili skvelý line-up slovenských hviezd. Tešiť sa tak môžu na vystúpenia No Name, Simy Martausovej či skupiny S hudbou vesmírnou, ale aj na poriadne zaujímavé debaty. Účasť prisľúbila Veronika Ostrihoňová s populárnou talk show Sit Down Stories. Sľubne však vyzerajú aj diskusie ako “Rýdzo slovenské s Tónom S“ či “Stretnú sa kresťan, moslim a žid…“.

Stáť za to určite bude aj piatkový večer chvál v Mestskej športovej hale, ktorým budú návštevníkov sprevádzať obľúbené worshipové skupiny Heartbeat a Timothy. V kine Hviezda bude na záver večera pripravené premietanie úspešnej filmovej novinky Apoštol Pavol. Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi, ktoré príde zabaviť SPIEVANKOVO.

V sobotu je pre návštevníkov festivalu v priestoroch Mestskej športovej haly pripravené intenzívne svedectvo rímskokatolíckeho kňaza Mariána Kuffu, ktorý už roky pomáha ľuďom na okraji spoločnosti. Menej vážnym témam s dávkou humoru sa v kine Hviezda bude venovať tvorivé zoskupenie Kapor na scéne, ktoré poteší priaznivcov žartu a improvizácie. Milovníkov hudby zase určite nadchne workshop S hudbou vesmírnou a fanúšikov tanca hip hop a breakdance s Tanečnou školou STREETBEATS CREW.

Na festivale Lumen si každý návštevník nájde to, čo má najradšej, a preto neváhajte a zavítajte budúci víkend do Trnavy. V Malom Ríme na vás čaká nielen skvelý program, ale aj kvalitné ubytovanie, nádherné pamiatky a výborná gastronómia. Navyše, pre všetkých návštevníkov s XL vstupenkou je pripravená skvelá zľava na Mestskú vežu, odkiaľ budú mať na celý festival ten najlepší výhľad.


Dôležité informácie

Festival Lumen:
15.-16. júna 2018 | Trojičné námestie v Trnave
Podrobný program festivalu

Sit Down Stories:
6 € s XL lístkom | 15 € bez XL lístka
Vstupné XL zóna:
14 € (predpredaj) | 16 € (na mieste)
Spievankovo 12€ 

Kúpiť lístky v predpredaji

Mestská veža počas festivalu

Predĺžené otváracie hodiny:
Od 10:00 h. do 23:00 h.
(posledný vstup o 22:30 h.)

Viac info o Mestskej veži
Zľavnené vstupné pre držiteľov XL lístka
dospelý 2 €
študent / dôchodca / ZŤP 1,50 €
dieťa do 15 rokov 1 €
dieťa do 6 rokov zdarma

Novinka

11.06. 2018 Trnava Hudba

Pozri na mape

Mestská veža
Trojičné námestie, Trnava
Tel.: +421/(0)33/32 36 440
info@trnavatourism.sk
www.regiontrnava.sk

Plagát

Festival Lumen 2019