Strávte víkend v Regióne Trnava v znamení vína a nezabudnuteľných zážitkov. 

Zabudnite na čas a oddajte sa atmosfére mesta s vibrujúcou históriou. Sobotné dopoludnie v znamení prehliadky so sprievodcom v dobovom kostýme strávite hľadaním vinárskych koreňov Trnavy - uhorskej obchodnej metropoly. Nahliadnete do podzemných klenbových pivníc a ochutnáte víno prastarej odrody pričom nevyhnecháte návštevu najvýznamnejších historických pamiatok.

Taktiež si môžete vybrať z ponuky návštevy konkrétneho vinárstva Víno Mrva&Stanko, Terra Parna, Karpatská Perla či Vína z Mlyna. Čakať na vás bude degustácia najlepších vín, občerstvenie v podobe "vínnych" chuťoviek a prehliadka výrobných priestorov a pivníc. Podvečer sa môžete zrelaxovať v pohodlí hotela, prípadne vyraziť do romantických nočných ulíc mesta, kde nájdete množstvo kvalitných kaviarní a kultúrneho vyžitia. Dopravu do vinárstiev vám vieme taktiež zabezpečiť.
 
V rámci doplnkového programu máte možnosť nedeľu stráviť oddychovo v Perle Malých Karpát - Smoleniciach. Prevedieme vás skvostným Smolenickým zámkom, ktorého projekt bol inšpirovaný francúzskymi zámkami v Loire. Navštívite "malé milé" múzeum Molpír plné zaujímavými expozíciami a ochutnáte lokálnu gastronómiu v miestnej reštaurácii. V prípade záujmu vám vieme rezervovať aj návštevu jaskyne Driny.  Pre milovníkov športu v našej ponuke nechýba ani oddych v Golf Trnava, či zážitok z hry v Olympic Casino. 

Dôležité informácie

Vinársky víkend si môžete rezervovať na info@trnavatourism.sk 

Minimálny počet osôb je 10.

Ubytovanie vám vieme zabezpečiť v rámci našej ponuky v týchto ubytovacích zariadeniach:
Holiday Inn****
Hotel Impiq****
Hotel London***
Hotel Spectrum***
Penzión Patriot***


Objednávky prosíme posielajte s dostatočným časovým predstihom, aby sme vám vedeli pripraviť čo najlepšiu ponuku. 

 PDF leták na stiahnutie


Vinárske víkendy v Tirnavii